Városfejlesztési kérdőívek ( Kemerovó és Vásártér, Rokkant-telep )

Tisztelt Városlakók! Tisztelt kemerovói lakosok!

Elindult városunkban a TOP Plusz EU-s forrásokból megvalósuló városrehabilitációs projektek műszaki tervezése. Jelen kérdőívvel a Kemerovó-lakótelep zöldterületeinek felújításával kapcsolatos véleményük kifejtésére kérjük Önöket. Elsősorban a területet használó kemerovói lakosok észrevételeit, javaslatait várjuk, de természetesen a város más területein élők véleményét is szívesen vesszük. A kérdőív kitöltésére 2022. december 16-ig lesz lehetőségük.
Közreműködésüket előre is köszönjük.


Tisztelt Városlakók! Tisztelt vásártéri és Rokkant-telepi lakosok!

Elindult városunkban a TOP Plusz EU-s forrásokból megvalósuló városrehabilitációs projektek műszaki tervezése. Jelen kérdőívvel a Vásártér és Rokkant-telep zöldterületeinek felújításával kapcsolatos véleményük kifejtésére kérjük Önöket. Elsősorban a területet használó lakosok észrevételeit, javaslatait várjuk, de természetesen a város más területein élők véleményét is szívesen vesszük. A kérdőív kitöltésére 2022. december 16-ig lesz lehetőségük.
Közreműködésüket előre is köszönjük.

FacebookWhatsAppTwitterEmail